BALTRA IVORY SAT 75X75 RECT
SKU: SNCAL5BALRODAA
Porcellanato
75×75 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
BALTRA IVORY SAT 75X75 RECT
El azulejo Baltra Ivory en formato 75×75 es un elegante revestimiento de porcelánico en color Marfil. Su acabado satinado le confiere un toque sofisticado, perfecto para realzar cualquier espacio interior. Este producto rectificado asegura una instalación precisa y un acabado uniforme, convirtiéndolo en una opción ideal para suelos y paredes. Su versatilidad y estilo lo hacen perfecto para crear ambientes cálidos y acogedores.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Marfil |
| Gewicht: | 11.1425 Kg |
| Afwerking: | Satijn |
| Speciale kenmerken: | Marmerlook |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | No |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 75 cm |
| Lang: | 75 cm |
| Dikte: | 9-10mm mm |
| Formaat Cm: | 75X75 |
| Stuks per doos: | 2 |
| M2/Doos: | 1,11 |
| Dozen/Pallet: | 48 |
| M2/Pallet: | 53,14 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.