SAKHIR SOFT IVORY SAT. 60X120 RECT.
SKU: SNCAN5SAKHRDOA
Porcellanato
60×120 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Deze Porcellanato tegel uit de SAKHIR serie valt op door zijn geëmailleerde Porcellanato materiaal, dat een van de meest bestendige op de markt is. Het heeft een imitatiesteen textuur met een satijnen afwerking in 60X120 RECT formaat.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | IVOOR |
| Gewicht: | 15 Kg |
| Afwerking: | Satijn |
| Speciale kenmerken: | Natuursteenlook |
| Locatie: | Zie |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | <0,5% |
| Hoog: | 60 cm |
| Lang: | 120 cm |
| Dikte: | 9 mm |
| Formaat Cm: | 60X120 |
| Stuks per doos: | 2 |
| M2/Doos: | 1,43 |
| Dozen/Pallet: | 40 |
| M2/Pallet: | 57,12 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten
