PICKET CONTEMPORARY FOREST 6X26
SKU: CARA039492
Porcellanato
6×26 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
PIKET HEDENDAAGS BOS 6X26
Picket Contemporary Forest 6×26, in diepgroen, brengt frisheid en natuurlijkheid in de ruimte. Dankzij het stekelige ontwerp passen de stukken gemakkelijk in elkaar en creëren ze unieke en eigentijdse patronen. Met een matte afwerking en antislipeigenschappen is het een ideale keuze voor projecten die moderniteit en een vleugje natuur zoeken.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 0.26 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Antislip, Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | ANTI-SLIP R-10 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 6 cm |
| Lang: | 26 cm |
| Dikte: | 7,70 mm |
| Formaat Cm: | 6X26 |
| Stuks per doos: | 32 |
| M2/Doos: | 0,44 |
| Dozen/Pallet: | 120 |
| M2/Pallet: | 53,40 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.