CONTEMPORARY AQUA SEA 15X15
SKU: CARA036710
Porcellanato
15×15 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
HEDENDAAGSE AQUA ZEE 15X15
De Eigentijdse Aqua Sea 15×15 tegel in een levendige aquatint wordt de protagonist van elke ruimte. De matte afwerking, innovatieve decoratie en antislipeigenschappen maken de tegel functioneel en stijlvol. Dit stuk vertegenwoordigt het concept van ‘The Perfect Mix’, waardoor het gemakkelijk te combineren is met andere elementen en verrassende resultaten biedt in elke omgeving.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | aqua |
| Gewicht: | 0.35 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Antislip, Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | CLASE 2 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 15 cm |
| Lang: | 15 cm |
| Dikte: | 7,50 mm |
| Formaat Cm: | 15X15 |
| Stuks per doos: | 22 |
| M2/Doos: | 0,5 |
| Dozen/Pallet: | 120 |
| M2/Pallet: | 59,40 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.