CONTEMPORARY BLUESTONE 15X15
SKU: CARA036709
Porcellanato
15×15 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
HEDENDAAGS HARDSTEEN 15X15
De eigentijdse Bluestone 15×15 in zijn diepblauwe tint geeft elke omgeving een frisse en nonchalante uitstraling. Met zijn matte afwerking, subtiele decoratie en antislipoppervlak nodigt deze Porcellanato tegel je uit om te breken met traditionele interieurontwerpen. Ideaal om te combineren met andere producten, een optie waarmee je unieke en verfijnde ruimtes kunt creëren.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | blauw |
| Gewicht: | 0.35 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Antislip, Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | CLASE 2 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 15 cm |
| Lang: | 15 cm |
| Dikte: | 7,00 mm |
| Formaat Cm: | 15X15 |
| Stuks per doos: | 22 |
| M2/Doos: | 0,5 |
| Dozen/Pallet: | 120 |
| M2/Pallet: | 59,40 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.