NOMADE BLACK 13,9X16
SKU: CARA033519
Porcellanato
13,9×16 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Porcellanato Tegel NOMADE ZWART 13,9X16
Deze Porcellanato tegel in het formaat 13,9X16 cm, matte afwerking en zwart/donkere kleur is perfect voor je interieur. Het productiemateriaal is Porcellanato.
Speciale kenmerken: Zeshoeken
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 0.38 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Hexagonaal |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | E<0,5% |
| Hoog: | 13,9 cm |
| Lang: | 16 cm |
| Dikte: | 10,6 mm |
| Formaat Cm: | 13,9X16 |
| Stuks per doos: | 20 |
| M2/Doos: | 0,33 |
| Dozen/Pallet: | 105 |
| M2/Pallet: | 35,07 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
