HEXAGON BLACK 17,5X20,2
SKU: APA021437
Porcellanato
17,5×20,2 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Porcellanato Tegel HEXAGON ZWART 17,5X20,2
Deze Porcellanato tegel in cm formaat, matte afwerking en zwart/donkere kleur is perfect voor je interieur.
Het productiemateriaal is Porcellanato.
Speciale kenmerken: Zeshoeken, Monochroom
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 0.5 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Hexagonaal, Monokleur |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | E<0,5% |
| Hoog: | 17,5 cm |
| Lang: | 20,2 cm |
| Dikte: | 8,5 mm |
| Formaat Cm: | 17,5X20,2 |
| Stuks per doos: | 37 |
| M2/Doos: | 1 |
| Dozen/Pallet: | 60 |
| M2/Pallet: | 60 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten
