SOUK BLUE 13X13
SKU: CARA033504
Keramiek witte scherf
13×13 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Azulejo Pasta Blanca SOUK BLUE 13X13
Este azulejo Pasta Blanca en formato 13X13 cm, acabado Brillo y color Azul es perfecto para tu hogar. Su material de fabricación es Pasta Blanca.
Características especiales: Decorado, Metro
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Blue |
| Gewicht: | 0.27 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Versierd, Metro |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | Zie |
| Hoog: | 13 cm |
| Lang: | 13 cm |
| Dikte: | 10 mm |
| Formaat Cm: | 13X13 |
| Stuks per doos: | 30 |
| M2/Doos: | 0,51 |
| Dozen/Pallet: | 114 |
| M2/Pallet: | 57,80 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
