TEIDE-DK 32X32
SKU: DN187097
Metaal
32×32 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Moderno mosaico en tonos grises y negros, combina teselas de distintos tamaños en piedra y cristal. Muy fácil de combinar, es un mosaico perfecto para destacar ciertas áreas en la decoración de espacios públicos y privados.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Gris |
| Gewicht: | 1,75 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Mozaïeken |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Metaal |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | N/A |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | Zie |
| Hoog: | 32 cm |
| Lang: | 32 cm |
| Dikte: | 8 mm |
| Formaat Cm: | 32X32 |
| Stuks per doos: | 11 |
| M2/Doos: | 1,13 |
| Dozen/Pallet: | 72 |
| M2/Pallet: | 81,1 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.