WABI SABBIA LAPATTO RECT,30X60
SKU: APA034213
Porcellanato
30×60 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Porcellanato Tegel WABI SABBIA LAPATTO Rect,30X60
Deze Porcellanato tegel in het formaat 30X60 cm, Lapado afwerking en grijs, bruine kleur is perfect voor je huis.
Het productiemateriaal is Porcellanato.
Speciale kenmerken: Imitatiecement, Gekleurd deeg
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Sabbia |
| Gewicht: | 3.67 Kg |
| Afwerking: | Lapado |
| Speciale kenmerken: | Imitatie cementtegels, Volkeramische kleur |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | R10 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | E<0,5% |
| Hoog: | 30 cm |
| Lang: | 60 cm |
| Dikte: | 10 mm |
| Formaat Cm: | 30X60 |
| Stuks per doos: | 6 |
| M2/Doos: | 1,08 |
| Dozen/Pallet: | 48 |
| M2/Pallet: | 51,84 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
