WABI GRAFITE LAPATTO RECT,30X60
SKU: APA034212
Porcellanato
30×60 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Porcellanato Tegel WABI GRAFITE LAPATTO Rect,30X60
Deze Porcellanato tegel in het formaat 30X60 cm, Lapado afwerking en Grey, Black / Dark kleur is perfect voor je interieur.
Het productiemateriaal is Porcellanato.
Speciale kenmerken: Imitatiecement, Gekleurd deeg
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Grafiet |
| Gewicht: | 3.75 Kg |
| Afwerking: | Lapado |
| Speciale kenmerken: | Imitatie cementtegels, Volkeramische kleur |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | R10 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | E<0,5% |
| Hoog: | 30 cm |
| Lang: | 60 cm |
| Dikte: | 10 mm |
| Formaat Cm: | 30X60 |
| Stuks per doos: | 6 |
| M2/Doos: | 1,08 |
| Dozen/Pallet: | 48 |
| M2/Pallet: | 51,84 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
