DELUXE GOLDEN 6,5X33
SKU: DN187850
Glas
6,5×33 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Deluxe es una joya en cristal fundido y decorado de manera artesanal, con la técnica de los antiguos espejos venecianos. Cada pieza es única e irrepetible. Solo o combinado con azulejos en su mismo formato, llena de belleza y distinción cualquier entorno.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Oro |
| Gewicht: | 0,38 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Glas |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | N/A |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | Zie |
| Hoog: | 6,5 cm |
| Lang: | 33 cm |
| Dikte: | 8 mm |
| Formaat Cm: | 6,5X33 |
| Stuks per doos: | 56 |
| M2/Doos: | 1,03 |
| Dozen/Pallet: | 54 |
| M2/Pallet: | 55,53 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.