CRYSTAL ROCK SILVER 30X90
SKU: DN187619
Glas
30×90 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
In dit ontwerp van 30×90 is elk stuk uniek door de handgemaakte methode, waarbij het gesmolten glas wordt gemengd op een stenen mal.
Kies tussen goud- of zilverkleurig.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 6,90 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Glas |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | N/A |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | Zie |
| Hoog: | 30 cm |
| Lang: | 90 cm |
| Dikte: | 10 mm |
| Formaat Cm: | 30X90 |
| Stuks per doos: | 4 |
| M2/Doos: | 1,08 |
| Dozen/Pallet: | 22 |
| M2/Pallet: | 23,76 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.