ATELIER WHITE GLOSSY 12,5X25
SKU: DN187870
Keramiek witte scherf
12,5×25 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
La cerámica en pequeño formato es una tendencia indiscutible en decoración. ATELIER es una propuesta que imita las piezas hechas a mano, gracias a su borde irregular y a su ligero relieve. Disponible en blanco y negro brillo, es la opción perfecta para dar un toque acogedor a cualquier espacio, tanto público como privado.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Blanco |
| Gewicht: | 0,42 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | N/A |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | E>10% |
| Hoog: | 12,5 cm |
| Lang: | 25 cm |
| Dikte: | 9 mm |
| Formaat Cm: | 12,5X25 |
| Stuks per doos: | 27 |
| M2/Doos: | 0,84 |
| Dozen/Pallet: | 96 |
| M2/Pallet: | 81,00 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.