OLSON WALNUT MT 15X90 INOUT
SKU: SNCAJ4OLSOEDOA
Porcellanato
15×90 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Geglazuurde Porcellanato Tegel INOUT OLSON WALNUT MT 15X90 1A STN
Deze tegel uit de Olson-serie in het formaat 15X90 is een geglazuurde Porcellanato tegel in de kleur Walnut met een matte afwerking.
Met het INOUT antislipniveau kan hij zowel binnen als buiten worden gebruikt.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 2.5987 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Antislip, Houtlook |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | C3 / R10 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 15 cm |
| Lang: | 90 cm |
| Dikte: | 9-10mm mm |
| Formaat Cm: | 15X90 |
| Stuks per doos: | 9 |
| M2/Doos: | 1,22 |
| Dozen/Pallet: | 48 |
| M2/Pallet: | 58,32 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.