OXFORD BLACK 29,5X29,5
SKU: DN187987
Porcellanato
29,5×29,5 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Azulejo Porcelánico OXFORD BLACK 29,5X29,5
Este azulejo Porcelánico en formato cm, acabado Satinado y color Blanco, Negro / Oscuro es perfecto para tu hogar. Su material de fabricación es Porcelánico.
Características especiales: Mosaicos
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Blanco |
| Gewicht: | 0,85 Kg |
| Afwerking: | Satijn |
| Speciale kenmerken: | Mozaïeken |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | No |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | E <= 0.5% |
| Hoog: | 29,5 cm |
| Lang: | 29,5 cm |
| Dikte: | 6 mm |
| Formaat Cm: | 29,5X29,5 |
| Stuks per doos: | 20 |
| M2/Doos: | 1,74 |
| Dozen/Pallet: | 54 |
| M2/Pallet: | 93,99 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.