MC ERAWAN WHITE MT 100X100 RECT INOUT
SKU: SN2AM7ERAWCDOA
Porcellanato
100×100 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
INOUT ERAWAN WHITE MT 100X100 RECT
Este revestimiento de la serie Erawan en formato 100×100 es un Porcelánico masa coloreada de color Blanco en acabado Mate. Con nivel de antideslizante INOUT, es ideal para interiores y exteriores.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Blanco |
| Gewicht: | 22.7083 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Antislip, Imitatie cementtegels |
| Locatie: | Exterieur, Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | C3 / R10 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 100 cm |
| Lang: | 100 cm |
| Dikte: | 9-10mm mm |
| Formaat Cm: | 100X100 |
| Stuks per doos: | 2 |
| M2/Doos: | 1,98 |
| Dozen/Pallet: | 24 |
| M2/Pallet: | 47,52 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.