DECOR CHANDELIER I 33,3X100
SKU: APA035013
Keramiek witte scherf
33,3×100 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Azulejo Pasta Blanca DECOR CHANDELIER I 33,3X100
Este azulejo Pasta Blanca en formato 33,3X100 cm, acabado Mate y color es perfecto para tu hogar. Su material de fabricación es Pasta Blanca.
Características especiales: Decorado
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Changelier |
| Gewicht: | 6.2 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Exterieur, Binnen |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | Zie |
| Hoog: | 33,3 cm |
| Lang: | 100 cm |
| Dikte: | 9,7 mm |
| Formaat Cm: | 33,3X100 |
| Stuks per doos: | 4 |
| M2/Doos: | 1,33 |
| Dozen/Pallet: | 14 |
| M2/Pallet: | 18,65 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
