178-AZ UÑA ARISTA AZUL 3X3
SKU: APA035323
Klinker
3×3 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Azulejo Klinker 178-AZ UÑA ARISTA AZUL 3X3
Este azulejo Klinker en formato 3X3 cm, acabado Mate y color Azul es perfecto para tu hogar. Su material de fabricación es Klinker.
Características especiales: Decorado, Piscinas
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Azul |
| Gewicht: | 0,10 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Versierd, Zwembaden |
| Locatie: | Exterieur, Binnen |
| Materiaal: | Klinker |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | consultar |
| Hoog: | 3 cm |
| Lang: | 3 cm |
| Dikte: | 0 mm |
| Formaat Cm: | 3X3 |
| Stuks per doos: | 4 |
| M2/Doos: | 0 |
| Dozen/Pallet: | 72 |
| M2/Pallet: | 0,26 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
