175-AZ MEDIA CAÑA AZUL 24,5X4
SKU: APA035307
Klinker
3×24,5 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Azulejo Klinker 175-AZ MEDIA CAÑA AZUL 24,5X4
Este azulejo Klinker en formato 3X24,5 cm, acabado Mate y color Azul es perfecto para tu hogar. Su material de fabricación es Klinker.
Características especiales: Decorado, Piscinas
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Azul |
| Gewicht: | 0,19 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Versierd, Zwembaden |
| Locatie: | Exterieur, Binnen |
| Materiaal: | Klinker |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | consultar |
| Hoog: | 3 cm |
| Lang: | 24,5 cm |
| Dikte: | 0 mm |
| Formaat Cm: | 3X24,5 |
| Stuks per doos: | 50 |
| M2/Doos: | 0,36 |
| Dozen/Pallet: | 114 |
| M2/Pallet: | 41,33 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
