CIPOLLINO BLUE PULIDO 60X120
SKU: AT0126121PR
Porcellanato
60×120 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Cipollino Blue Polished 60×120 is een gerectificeerde tegel met een hoogglans gepolijste afwerking die elke ruimte in je huis verblindt, hij heeft een blauwe tint met een eigen stijl die een opvallende en toch warme touch geeft aan je omgeving.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | BLAUW |
| Gewicht: | 15 Kg |
| Afwerking: | Gepolijste Glans |
| Speciale kenmerken: | Natuursteenlook |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | CLASE 0/R9 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | <0,5% |
| Hoog: | 60 cm |
| Lang: | 120 cm |
| Dikte: | 9 mm |
| Formaat Cm: | 60X120 |
| Stuks per doos: | 2 |
| M2/Doos: | 1,44 |
| Dozen/Pallet: | 30 |
| M2/Pallet: | 43,20 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten
