TALENT PEARL MT 60X60 RECT.
SKU: SN2A5FTALNPDAA
Porcellanato
60×60 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Deze tegel uit de TALENT-serie in het formaat 60×60 is een gekleurde massa-tegel van Porcellanato in de kleur wit met een matte afwerking. Ideaal om elke ruimte een moderne en elegante uitstraling te geven.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | PEARL |
| Gewicht: | 7.2 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Imitatie cementtegels, Volkeramische kleur |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 60 cm |
| Lang: | 60 cm |
| Dikte: | 9mm mm |
| Formaat Cm: | 60X60 |
| Stuks per doos: | 4 |
| M2/Doos: | 1,42 |
| Dozen/Pallet: | 36 |
| M2/Pallet: | 51,12 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten
