ROCKSTONE SC PEARL MT 20X60
SKU: SNAB7AROCTPDAA
Keramiek
20×60 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Deze rode pastategel uit de Rockstone Sc-serie is een voordelige tegel die ideaal is voor niet-vochtige ruimtes, met een marmeren imitatiestructuur en een matte afwerking in het formaat 20X60 centimeter.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Parel |
| Gewicht: | 1,87 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Marmerlook |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | N/A |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | E>10% |
| Hoog: | 20 cm |
| Lang: | 60 cm |
| Dikte: | 9 mm |
| Formaat Cm: | 20X60 |
| Stuks per doos: | 12 |
| M2/Doos: | 1,44 |
| Dozen/Pallet: | 64 |
| M2/Pallet: | 92,16 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.