REX PEARL SHINE 25X75
SKU: APA035916
Keramiek witte scherf
25×75 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
REX PARELGLANS 25X75
REX PEARL SHINE 25X75 is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een imitatiemarmeren bekleding met een parelmoerachtige en glanzende toets. Dankzij de pareltint en verfijnde afwerking valt dit product op in elke ruimte en creëert het een verfijnde en gastvrije sfeer. De afmetingen van 25×75 cm zijn ideaal voor badkamers of woonkamers en maken een veelzijdige toepassing mogelijk die elke hoek verfraait. Ontdek hoe dit ontwerp je muren kan transformeren in functionele kunstwerken door onze Rex-serie te bezoeken.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Parel |
| Gewicht: | 3.05 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Marmerlook |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 5% |
| Hoog: | 25 cm |
| Lang: | 75 cm |
| Dikte: | 8,70 mm |
| Formaat Cm: | 25X75 |
| Stuks per doos: | 7 |
| M2/Doos: | 1,31 |
| Dozen/Pallet: | 48 |
| M2/Pallet: | 62,88 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.