REALITY SAHARA 7,5X30
SKU: CARA036319
Keramiek witte scherf
7,5×30 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
WERKELIJKHEID SAHARA 7,5X30
De Reality Sahara 7,5X30 in geel is een helderwitte pastawandbekleding die een vleugje warmte en energie in ruimtes brengt. Met zijn kleine formaat en decoratieve ontwerp voegt dit stuk persoonlijkheid en eigentijdse stijl toe aan elke muur.
Deze ondergrondse tegel maakt deel uit van de Reality Series en is ideaal om levendige en unieke combinaties te creëren.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Geel |
| Gewicht: | 0.33 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 5% |
| Hoog: | 7,5 cm |
| Lang: | 30 cm |
| Dikte: | 7,90 mm |
| Formaat Cm: | 7,5X30 |
| Stuks per doos: | 44 |
| M2/Doos: | 1 |
| Dozen/Pallet: | 60 |
| M2/Pallet: | 60,00 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.