PLUS ICARIA BLANCO MT 60X60 RECT. (20MM) INOUT
SKU: SNCAN6ICAPCDAA
Porcellanato
60×60 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Deze porseleinen tegel uit de PLUS ICARIA serie valt op door zijn geglazuurde porseleinen materiaal, dat een van de meest bestendige op de markt is. De tegel heeft een imitatie cementstructuur met een matte afwerking in 60X60 RECT-formaat.
(20MM)
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 13,99 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Imitatie cementtegels, 2cm |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | INOUT |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | <0,5% |
| Hoog: | 60 cm |
| Lang: | 60 cm |
| Dikte: | 20 mm |
| Formaat Cm: | 60X60 |
| Stuks per doos: | 2 |
| M2/Doos: | 0,71 |
| Dozen/Pallet: | 36 |
| M2/Pallet: | 25,49 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.