NELLY BLUESTONE 15X15
SKU: CARA037111
Porcellanato
15×15 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
NELLY BLAUWSTEEN 15X15
Nelly Bluestone 15×15 in blauwtint valt op door de centrale streep die een gedurfde en moderne noot toevoegt. Deze gedecoreerde en matte tegel is ideaal voor gedurfde ruimtes die willen breken met de traditie van het interieurontwerp. Dankzij het compacte formaat en de eigentijdse stijl kunnen unieke en verfijnde omgevingen worden gecreëerd.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | blauw |
| Gewicht: | 0.32 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 15 cm |
| Lang: | 15 cm |
| Dikte: | 7,40 mm |
| Formaat Cm: | 15X15 |
| Stuks per doos: | 22 |
| M2/Doos: | 0,5 |
| Dozen/Pallet: | 120 |
| M2/Pallet: | 59,40 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.