INDEED GREY MT 60X120 RECT. INOUT
SKU: SNCAN5INDEDDNA
Porcellanato
60×120 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Geglazuurde Porcellanato Tegel INDEED Grijs Mt 60X120 Rect Inout
Deze tegel uit de Indeed-serie in het formaat 60X120 is een tegel van porselein, geglazuurd en mat in de kleur Grey met een matte afwerking. Deze tegel heeft de INOUT-technologie, een eigenschap van het materiaal waardoor het zacht aanvoelt en tegelijkertijd een antislip is tussen C2-C3 en R10-R11, ideaal voor installatie binnen en buiten het huis.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | GRIJS |
| Gewicht: | 17.60 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Antislip, Imitatie cementtegels |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | INOUT |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | <0,5% |
| Hoog: | 60 cm |
| Lang: | 120 cm |
| Dikte: | 9 mm |
| Formaat Cm: | 60X120 |
| Stuks per doos: | 2 |
| M2/Doos: | 1,43 |
| Dozen/Pallet: | 40 |
| M2/Pallet: | 57,20 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten
