INCISION ACQUARELLA IVORY 20X20
SKU: CARA040931
Keramiek witte scherf
20×20 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
INCISIE ACQUARELLA IVOOR 20X20
De ivoorkleurige tegel Incision Acquarella Ivory 20×20 brengt warmte en een verfijnde stijl. Met een ingesneden ontwerp dat verschillende kleine stukjes simuleert, biedt dit enkele complete stuk een handgemaakte en unieke look. De tegel is gemaakt van wit met een matte afwerking en is perfect voor wie een uitnodigende en gedetailleerde sfeer in zijn interieur wil.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Ivoor |
| Gewicht: | 0.56 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 5% |
| Hoog: | 20 cm |
| Lang: | 20 cm |
| Dikte: | 8,20 mm |
| Formaat Cm: | 20X20 |
| Stuks per doos: | 25 |
| M2/Doos: | 1 |
| Dozen/Pallet: | 80 |
| M2/Pallet: | 80,00 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.