BROADWAY UMBER 6X25
SKU: CARA024668
Porcellanato
6×25 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Azulejo Porcelánico BROADWAY UMBER 6X25
Este azulejo Porcelánico en formato 6X25 cm, acabado Mate y color Marrón, Naranja es perfecto para tu hogar. Su material de fabricación es Porcelánico.
Características especiales: Imitación piedra
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Umber |
| Gewicht: | 0,32 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Natuursteenlook |
| Locatie: | Exterieur, Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | R11 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | E<0,5% |
| Hoog: | 6 cm |
| Lang: | 25 cm |
| Dikte: | 10 mm |
| Formaat Cm: | 6X25 |
| Stuks per doos: | 32 |
| M2/Doos: | 0,48 |
| Dozen/Pallet: | 108 |
| M2/Pallet: | 51,84 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
