HEXA MAGNETISM GREEN 13,9X16
SKU: CARA040634
Porcellanato
13,9×16 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
HEXA MAGNETISME GROEN 13,9X16
Met zijn matgroene tint geeft deze zeshoekige vloer een frisse en natuurlijke touch aan de ruimte. Geïnspireerd door het magnetisme van metalen, maken de antislipafwerking en het geometrische ontwerp deze vloer ideaal voor veilige en moderne omgevingen. Perfect voor decoratieve projecten die een vleugje kleur en een verfijnde industriële esthetiek zoeken, voegt het hexagonale formaat veelzijdigheid en stijl toe aan elke ruimte.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | groen |
| Gewicht: | 0.31 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Antislip, Metaaleffect |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Zie |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | CLASE 2 |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 13,9 cm |
| Lang: | 16 cm |
| Dikte: | 7,50 mm |
| Formaat Cm: | 13,9X16 |
| Stuks per doos: | 25 |
| M2/Doos: | 0,42 |
| Dozen/Pallet: | 105 |
| M2/Pallet: | 43,89 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.