DECOR LIKE I STRAWBERRY 28X85
SKU: APA032940
Keramiek
28×85 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Azulejo Pasta Roja DECOR LIKE I STRAWBERRY 28X85
Este azulejo Pasta Roja en formato 28X85 cm, acabado Brillo y color Amarillo es perfecto para tu hogar. Su material de fabricación es Pasta Roja.
Características especiales: Decorado
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Straw |
| Gewicht: | 5,03 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | Zie |
| Hoog: | 28 cm |
| Lang: | 85 cm |
| Dikte: | 10 mm |
| Formaat Cm: | 28X85 |
| Stuks per doos: | 6 |
| M2/Doos: | 1,43 |
| Dozen/Pallet: | 10 |
| M2/Pallet: | 14,28 |
| Andere kenmerken: | Decorado |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
