CUPS NIGHT 5X20
SKU: CARA037232
Keramiek witte scherf
5×20 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
KOPJES AVOND 5X20
Deze zwarte gevelbekleding is de definitie van moderne verfijning. De diepe kleur en het driedimensionale reliëf werpen intrigerende schaduwen, ideaal voor wie op zoek is naar een gedurfde en elegante stijl die een grote visuele impact heeft.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 0.15 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Zie |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 5% |
| Hoog: | 5 cm |
| Lang: | 20 cm |
| Dikte: | 11,20 mm |
| Formaat Cm: | 5X20 |
| Stuks per doos: | 60 |
| M2/Doos: | 0,6 |
| Dozen/Pallet: | 96 |
| M2/Pallet: | 57,60 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.