CUPID CREAM PUL. 60X120 RECT. PUL.
SKU: SNCAS1CUPIPPAA
Porcellanato
60×120 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Geëmailleerde Porcellanato Tegel CUPID CREAM 60X120 RECT PULIDO
Deze tegel uit de CUPID-serie in het formaat 60X120 is een geglazuurde porseleinen tegel in de kleur CREMA met een gepolijste afwerking.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | CREAM |
| Gewicht: | 17 Kg |
| Afwerking: | Gepolijste Glans |
| Speciale kenmerken: | Marmerlook, Natuursteenlook |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 60 cm |
| Lang: | 120 cm |
| Dikte: | 9-10mm mm |
| Formaat Cm: | 60X120 |
| Stuks per doos: | 2 |
| M2/Doos: | 1,4 |
| Dozen/Pallet: | 36 |
| M2/Pallet: | 50,4 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten
