CARAMEL SILVER LEAF 30X90
SKU: AT4539DL228BR
Keramiek witte scherf
30×90 cm
HET VERZENDEN VAN MONSTERS NAAR UW HUIS

Beschrijving
Azulejos ideales para todas las estancias.
Luxe es resistencia y riqueza cromática, una colección que encapsula mármoles extravagantes con acabados naturales y pulidos, que dotan de remarcada personalidad tu revestimiento.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Grey |
| Gewicht: | 4.75 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | 3D-Verlicht, Natuursteenlook |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | N/D |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | <10% |
| Hoog: | 30 cm |
| Lang: | 90 cm |
| Dikte: | 9 mm |
| Formaat Cm: | 30X90 |
| Stuks per doos: | 4 |
| M2/Doos: | 1,08 |
| Dozen/Pallet: | 72 |
| M2/Pallet: | 77,76 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten
