BRIANNA PUMICE 15X15
SKU: CARA038714
Porcellanato
15×15 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
BRIANNA PUIMSTEEN 15X15
Deze matgrijze porcellanato vloertegel is een moderne herinterpretatie van de hydraulische tegel en combineert de esthetiek van cement met traditioneel vakmanschap. De matte afwerking is ideaal voor eigentijdse ruimtes en roept een serene en elegante sfeer op, terwijl het compacte formaat van 15×15 veelzijdige patronen mogelijk maakt die elke ruimte omtoveren tot een stijlvolle omgeving. De Brianna serie is geïnspireerd op klassieke ontwerpen en revitaliseert de elegantie van weleer met een vleugje soberheid en subtiliteit en past zich aan de huidige trends in interieurontwerp aan.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | grijs |
| Gewicht: | 0.38 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Imitatie cementtegels |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 15 cm |
| Lang: | 15 cm |
| Dikte: | 8,00 mm |
| Formaat Cm: | 15X15 |
| Stuks per doos: | 44 |
| M2/Doos: | 1 |
| Dozen/Pallet: | 64 |
| M2/Pallet: | 64,00 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.