NELLY ROSE QUARTZ 15X15
SKU: CARA037114
Porcellanato
15×15 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
NELLY ROZENKWARTS 15X15
De Nelly Rose Quartz 15×15 tegel, in zijn zachtroze tint, onderscheidt zich door de centrale streep die een delicate en eigentijdse stijl brengt. Deze gedecoreerde matte afwerking is ideaal voor ruimtes die op zoek zijn naar een romantisch tintje zonder aan moderniteit in te boeten. Het ontwerp maakt unieke combinaties mogelijk die een eigentijdse en persoonlijke esthetiek weerspiegelen.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Rosa |
| Gewicht: | 0.34 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Porcellanato |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | < 0,5% |
| Hoog: | 15 cm |
| Lang: | 15 cm |
| Dikte: | 6,70 mm |
| Formaat Cm: | 15X15 |
| Stuks per doos: | 22 |
| M2/Doos: | 0,5 |
| Dozen/Pallet: | 120 |
| M2/Pallet: | 59,40 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.