DECOR CHICOTE I BEIGE 20X60
SKU: APA019951
Keramiek
20×60 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Azulejo Pasta Roja DECOR CHICOTE I BEIGE 20X60
Este azulejo Pasta Roja en formato 20X60 cm, acabado Brillo y color Marrón es perfecto para tu hogar. Su material de fabricación es Pasta Roja.
Características especiales: Decorado
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 2.11 Kg |
| Afwerking: | Glans |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | Zie |
| Hoog: | 20 cm |
| Lang: | 60 cm |
| Dikte: | 11 mm |
| Formaat Cm: | 20X60 |
| Stuks per doos: | 10 |
| M2/Doos: | 1,2 |
| Dozen/Pallet: | 20 |
| M2/Pallet: | 24 |
| Andere kenmerken: | Decorado |
Onze produkten
