DECOR TYG I WHITE 30X90
SKU: APA033445
Keramiek witte scherf
30×90 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
Witte pastategel DECOR TYG I WIT 30X90
Deze Pasta Blanca tegel in het formaat 30X90 cm, matte afwerking en witte kleur is perfect voor je interieur.
Het productiemateriaal is witte pasta.
Speciale kenmerken: Gedecoreerd
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 5,21 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Versierd |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Keramiek witte scherf |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | Si |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | Zie |
| Hoog: | 30 cm |
| Lang: | 90 cm |
| Dikte: | 10 mm |
| Formaat Cm: | 30X90 |
| Stuks per doos: | 4 |
| M2/Doos: | 1,08 |
| Dozen/Pallet: | 12 |
| M2/Pallet: | 12,96 |
| Andere kenmerken: | Versierd |
Verwante producten
Meer uit deze collectie
Onze produkten
