BIJOU SATIN WHITE 25x12mm
SKU: VID2019043
31,5×31,5 cm
Tijdelijk niet op voorraad
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit product.
Beschrijving
MET DETAIL EN NAUWGEZET VAKMANSCHAP LANCEERT VIDREPUR DE NIEUWE BIJOU-COLLECTIE, WAARBIJ GEKOZEN IS VOOR EEN KLEIN MAAR AANTREKKELIJK MOZAÏEKFORMAAT OM ELKE RUIMTE TE DECOREREN. DE MIX VAN TEXTUREN, GLANS EN SATIJNEN AFWERKINGEN CREËERT EEN LICHTSPEL DAT AVANT-GARDISTISCHE WANDBEKLEDING KAN VERLICHTEN.
TECHNISCHE INFORMATIE
| Kleur: | Satijn Wit |
| Gewicht: | 0,96 Kg |
| Afwerking: | Mate |
| Speciale kenmerken: | Mozaïeken |
| Locatie: | Binnen, Exterieur |
| Materiaal: | Zie |
| Land: | Spanje |
| Gerectificeerd: | No |
| Slippage: | Zie |
| Serie: | Zie |
| Absorptiegraad: | 0% |
| Hoog: | 31,5 cm |
| Lang: | 31,5 cm |
| Dikte: | 4 mm |
| Formaat Cm: | 31,5X31,5 |
| Stuks per doos: | 10 |
| M2/Doos: | 1 |
| Dozen/Pallet: | 126 |
| M2/Pallet: | 126,00 |
| Andere kenmerken: | Zie |
Onze produkten

Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.